Lady Sarojin była niedoścignionym wzorem w przyjmowaniu i ugaszczaniu tych, którzy przybywali do jej domu. Każdą chwilę życia poświęcała na dostarczanie gościom przyjemności, relaksu i niezapomnianych wrażeń, sama pozostając cichą, skromną i gdzieś w cieniu. Ta legendarna postać stała się inspiracją dla stworzenia idealnego miejsca na wypoczynek – idyllicznego kurortu The Sarojin w Tajlandii.

Ten zlokalizowany nad brzegiem lazurowego Morza Andamańskiego i w przebogatej scenerii dziewiczych lasów namorzynowych ośrodek, jest prawdziwą perłą przygotowaną z myślą o romantycznym i nastawionym na luksusowy relaks wypoczynku. To idealne miejsce dla zakochanych, narzeczonych planujących wesele w egzotycznym miejscu, małżonków, którzy chcą spędzić rajską podróż poślubną czy miesiąc miodowy, i tych, dla których najcenniejsze jest darowanie przyjemności ukochanej osobie. Z uwagi na wyjątkowe emocje, które są udziałem zauroczonych sobą ludzi, zakwaterowanie w The Sarojin przygotowano z myślą o zapewnieniu maksimum intymności i wygody. Tu można odbierać wrażenia wszystkimi zmysłami ciała: cieszyć oczy fantastycznie bogatą szatą roślinną, która przy okazji dyskretnie i skutecznie osłania prywatne apartamenty i tarasy przed spojrzeniami sąsiadów, lub napawać się widokiem białych plaż i błyskotliwych wodospadów; słuchać szumu fal podczas romantycznych kolacji przygotowanych na życzenie na brzegu morza czy u stóp wodnej kaskady; odczuwać dotykiem uzdrawiającą moc masaży tajskich i wchłaniać aromaty leczniczych olejków oraz te milsze już podniebieniu, które docierają ze stołów suto zastawionych lokalnymi przysmakami.

Żądni bardziej ekscytujących wrażeń powinni wybrać się na wycieczkę do licznych atrakcji w okolicy z użyciem niezawodnego środka lokomocji czyli słonia , spróbować nurkowania w przejrzystym oceanie albo też wziąć udział w lekcjach gotowania udzielanych przez hotelowych mistrzów kuchni.

Zawsze po dniu pełnym wrażeń można schronić się we własnym ponad 100-metrowym azylu – tam będą czekać kosz z owocami, prywatny basen i romantycznie zaścielone łóżko. Ceny tematycznych pakietów za czterodniowy pobyt zaczynają się od ok. 850 euro za osobę.

www.sarojin.com