Tam, gdzie na wybrzeżu Nikaragui szafirowe morze spotyka się z wysokimi klifami i szerokimi złocistymi plażami, gdzie człowiek czuje, że jest częścią natury, a rodzinne więzi należą do wartości najważniejszych, tam w szmaragdowej zasłonie drzew pełnej świergotu rajskich ptaków znajduje się Mukul Resort – tropikalna oaza luksusu dla spragnionych niezwykłych doznań.

Nielimitowany golf, SPA pieszczące ciało i zmysły, wakacyjne atrakcje dla rodzin czy romantyczne pobyty dla par – wszystko to znaleźć można w ofercie Mukul Resort. Przyjemności, jakich wiele w luksusowych ośrodkach. Diabeł, jak wiadomo, tkwi jednak w szczegółach, i oferta, która na pozór niczym nie odbiega od propozycji tysięcy luksusowych ośrodków na świecie, posiada ukryte walory. Po pierwsze: bajkową lokalizację na jednym z najpiękniejszych fragmentów wybrzeży morskich, jakie istnieją na Ziemi: Emerald Coast – miejscu, o którym tak do końca nie wiadomo, czy to woda wdziera się w głąb gęstej dżungli, czy raczej ściana bujnej zieleni ekspansywnie przywłaszcza sobie fragmenty królestwa Posejdona. Po drugie: oszałamiający design pomieszczeń i otoczenia ośrodka, w którym elementy nowoczesności dyskretnie wtapiają się w struktury architektoniczne wykonane według najlepszych lokalnych wzorców, z poszanowaniem tradycji i przy wykorzystaniu naturalnego surowca, w który obfitują okoliczne lasy: twardego drewna teakowego. I po trzecie wreszcie: familiarnej atmosfery, która wynika z kilkupokoleniowego doświadczenia rodziny Pellas w prowadzeniu ekskluzywnego interesu. Historia ta zaczęła się w 1890 roku, kiedy z San Francisco przybył antenat obecnego właściciela Carlosa Pellasa, aby przejąć rodzinny interes, który z czasem rozrósł się do wielu firm. Mukul Resort jest jedną z nich. To jednocześnie ziszczone marzenie Carlosa Pellasa o utworzeniu jednego z najbardziej luksusowych kurortów butikowych na świecie.

Jedną z gwiazd Mukul Resort jest Flor de Cana – ekskluzywny rum, uznawany za jeden z najlepszych na świecie, obsypany setką nagród w ciągu ostatnich kilkunastu lat. To także dzieło familijnego biznesu rodziny Pellas.

www.mukulresort.com