Karl Lagerfeld to wybitny artysta i modowy wizjoner, którego hipnotyczne projekty oczarowują sympatyków mody na całym świecie. Ten nieco ekscentryczny projektant oprócz niekwestionowanego talentu wyróżnia się również unikalnym i charakterystycznym stylem ubierania się, przez co uchodzi nie tylko za nieprzeciętnego artystę, ale również za ikonę mody.

Oprócz ciemnych okularów wyróżnikiem tego oryginalnego stylu są unikalne kołnierzyki, z którymi projektant niemal się nie rozstaje. Nie powinno wydawać się, więc nikomu zaskakujące, że Karl Lagerfeld uwzględnił ten element garderoby w swoich projektach opatrzonych logo marki Karl. Zamiłowanie artysty do kołnierzyków zmaterializowało się, jako interesujące, niebanalne projekty, które z pewnością zachwycą wielbicielki mody na całym świecie. Dodatki proponowane przez projektanta z powodzeniem ożywią klasyczny t-shirt lub sukienkę.

Karl Lagerfeld stworzył kołnierzyki w trzech różnych wersjach, które prezentują odmienne style i wzornictwo. Dostępny jest wiązany model ozdobiony kwiatowymi wzorami, wykonany z jedwabiu, który nie pozbawiony jest wiosennej lekkości. Lagerfeld proponuje również kołnierzyk ozdobiony kolorowymi kryształkami, ten model z powodzeniem może zastąpić biżuterię i stanowić charakterystyczny element stylizacji. Dla wielbicielek klasyki zaprojektowany został biały kołnierzyk, do którego dołączona została elegancka broszka, którą w zależności od upodobań można doczepić do kołnierzyka lub odpiąć.

Ceny tych stylowych kołnierzyków wahają się od $59 do $179, modele dostępne są na stronie www.net-a-porter.com