Wyobrażacie sobie serwowanie na plaży zmrożonego szampana marki Moët & Chandon z plastikowej przenośnej lodówki turystycznej? Jeśli nie, to słusznie, bo twórcy znakomitego, orzeźwiającego Moët & Chandon Ice Impérial, okrzykniętego jedynym szampanem, który warto podawać z lodem, też tego sobie nie wyobrażali. Dlatego marka wymyśliła specjalną lodówkę dla tego niezwykłego trunku: The Summer Escape Trunk.

To luksusowy sprzęt, w pełni mobilny, który można ze sobą zabrać gdziekolwiek: na piknik, plażę, majówkę. Lodówka The Summer Escape Trunk jest bardzo pojemna i zaopatrzona w dwie wyjmowane półki szklane i 3 zamykane komory na rozmaite ingrediencje lub kostki lodu. Można w niej pomieścić: 20 butelek szampana Moët & Chandon Ice Impérial (a jakże!), 24 kieliszki i 2 wiadra z lodem. Ten mobilny sprzęt zaopatrzony jest w kółka, a po zamknięciu wygląda jak elegancka waliza ze srebrnymi okuciami stojąca na węższym boku. Środek lodówki jest równie szykowny jak jej zewnętrze.

Czegóż chcieć więcej, jeśli ma się The Summer Escape Trunk pełną Moët & Chandon Ice Impérial? Chyba tylko słońca i dobrego towarzystwa na szampańskie plażowanie. Kto chętny na ten luksusowy dodatek na pikniki, powinien się pospieszyć z zakupem, bo lodówka na szampana wykonana została w limitowanej serii. Cena dostępna jest na życzenie.