Któż z nas nie miałby ochoty na podróż w czasie? Do udziału w takiej magicznej wyprawie zaprasza nas marka Gucci. Kolekcje Pre-Fall 2013 to kwintesencja mody lat 50 – tych. Projekty podkreślające kobiece kształty, talię i dekolt o opinającym fasonie, wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów m.in. wełny, jedwabiu i angory.

Powojenna elegancja, wyrafinowany szyk i umiłowanie dla kobiecości to wszystko zostało zaklęte w międzysezonowej kolekcji Gucci. Marka proponuje m.in. koronkowe sukienki, klasyczną kratę, lamparcie cętki oraz spodnie cygaretki, co podkreśla charakter kolekcji utrzymanej w stylu retro. Subtelne, nowoczesne akcenty połączone z klasyką i prostymi formami tworzą wytworny efekt. Projekty marki Gucci sprawiają, że jesień wcale nie zapowiada się szaro i ponuro, jawi się raczej jako święto kobiecości. Szykowne sukienki, eleganckie żakiety, idealnie skrojone płaszcze oraz wyrazista gama kolorystyczna, taka jest właśnie kolekcja Pre-Fall 2013 od Gucci. Nie zapomniano również o gustownych dodatkach, szczególną uwagę przykuwają długie rękawiczki w stylu retro, pasujące do stylistyki kolekcji. Ważnym elementem proponowanych stylizacji są szerokie paski, podkreślające talię, które świetnie sprawdzają się zarówno, jako uzupełnienie płaszczy, jak i sukienek.

Kolekcja Gucci Pre-Fall oparta została na klasycznej elegancji i umiłowaniu kobiecych kształtów, jednak nie brakuje jej również nuty ekstrawagancji, która sprawia, że jest to propozycja szczególna wśród jesiennych kolekcji.

Cała kolekcja dostępna jest na stronie www.gucci.com