Projekty mebli z linii Anana Furniture od Aqua Creations wprowadzą świeżość i oryginalność do każdego pomieszczenia. Wyróżniają się one nie tylko oryginalnym wzornictwem bazującym na połączeniu kilkudziesięciu różnych elementów, ale według zapewnień producenta są również bardzo wygodne.

W linii Anana Furniture znajduje się sofa, pufa oraz ława. Każde z nich stworzony jest ręcznie z najlepszych materiałów, które są miękkie i miłe w dotyku. Wszystko po to, żeby ten kto kupi meble Aqua Creations mógł się jak najlepiej w nich zrelaksować.

Sprzyjać wygodzie ma także trójwymiarowa forma, która odzwierciedla naturalne kształty. Każdy mebel Anana Furniture Pieces by Aqua Creations powstał z połączenia kilkudziesięciu mniejszych elementów, także w różnych kolorach i kilku fakturach.

Firma Aqua Creations założona została w 1994 przez artystkę Alayę Serfaty i fotografa Albiego Serfaty. Oprócz projektowania mebli zajmuje się również oświetleniem, które razem mogłyby stworzyć bardzo oryginalne wnętrze.

Zdjęcia: www.freshome.com