Wielu ludzi uważa tatuaże za dzieła sztuki, a osoby je wykonujące – za prawdziwych artystów. Oglądając prace studia tatuażu Lippo Tattoo możemy się tylko upewnić w tym stwierdzeniu.

Ci włoscy tatuażysci z miasta Frosinone nieopodal Rzymu, wyspecjalizowali się bowiem w tworzeniu rysunków 3D na ciele. Oczywiście jest to tylko złudzenie optyczne – mamy wrażenie trójwymiarowości, bo bardzo umiejętnie wykorzystywane są tu cienie oraz perspektywa.

Wśród prac, którymi studio chwali się w Internecie, można znaleźć m.in. ogromnego pająka lub motyla, które zdają się naprawdę siedzieć na ramieniu. Duże wrażenie robi pomysł z pękającą skórą, pod którą w jednej z prac widać błękitne niebo oraz latające ptaki, a w innej mapę Karaibów pod kompasem.

W podobny sposób wykonano także chyba najbardziej przerażający projekt tatuażystów Lippo Tattoo – to bardzo realistyczne przedstawienie otwartej rany na łydce, wraz z ociekająca krwią oraz zadrapaniami! Na całe szczęście, studio wykonuje także tradycyjne tatuaże, i trzeba przyznać, że robią one prawie takie samo wrażenie jak te trójwymiarowe.

www.facebook.com