Sezon jesień-zima to wyjątkowy okres w modowym świecie. Mnogość nowych trendów zachwyca i inspiruje do tworzenia interesujących stylizacji. Modny, stylowy look opiera się nie tylko na interesujących projektach ubrań, ale również na nieprzeciętnych detalach.

Marka Lancôme doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielką rolę w naszym wyglądzie odgrywają szczegóły, dlatego kosmetyki z francuskim logo pozwalają stworzyć idealny i pożądany efekt. Linia lakierów do paznokci stworzona na sezon jesień/zima 2013 to mała wariacja na temat czerni. Trzy różne odcienie tego wyrafinowanego koloru pozwolą nadać dłoniom elegancki i wyrafinowany wygląd. Barwa przywodząca na myśl węgiel, głębokie bordo oraz heban są kwintesencją wyszukanego piękna, którego źródło tkwi w minimalizmie i prostocie.

Lakiery do paznokci Lancôme proponowane na sezon jesień/zima 2013 sprawią, że dłonie nie pozostaną niezauważone, stając się synonimem elegancji i niebanalnego szyku. Za ten wyjątkowy kosmetyk trzeba zapłacić około 50 złotych.

www.lancome.com