Większość z nas prawdopodobnie nigdy nawet nie znajdzie się w pobliżu koronowanej głowy… gdyby jednak ktoś wygrał w najbliższej kumulacji Eurojackpot, mógłby pozwolić sobie na przyjemność oglądania najlepszych przedstawień w towarzystwie samej Królowej Elżbiety II.

Londyńskie The Royal Albert Hall, w ktorym odbywają się takie uroczystości jak rozdanie nagrod Brytyjskiej Akademii Filmowej BAFTA, wystawiło 12 osobową lożę na sprzedaż. Nabywca wraz z rodziną będą mogli cieszyć się nią przez kolejne 848 lat. To jednak co ważniejsze to nie tylko fakt znakomitej widoczności czy wygodnych foteli ale to, że dwie loże dalej znajduje się Royal Box, co oznacza (o czym nie omieszka wspomnieć firma zajmujaca się transakcją- Harrods Estates), że już na najbliższej premierze bliskimi sąsiadami mogą być sam książę Harry i jego amerykańska narzeczona.
Oczywiście Ci, którzy nie są rojalistami ani wielbicielami teatru zawsze mogą wynajmować lożę znajomym lub innym zamożnym przyjaciołom. Na początek trzeba jednak wyłożyć 3 miliony funtów na zakup i radzimy się pospieszyć- to zaledwie druga loża tak świetnie położona, jaka znalazła się w sprzedaży w ciągu ostatnich 10 lat