Pięćdziesiąta rocznica przygód Jamesa Bonda to okazja dla wielu firm aby uczcić urodziny najsłynniejszego agenta z licencją na zabijanie. 

Marka Globe-Trotter wprowadziła z tej okazji do swojej oferty specjalne walizki dzięki którym każdy mężczyzna w podróży będzie mógł poczuć się jak 007. Tak, jak wszystkie inne bagaże Globe-Trotter, również i te zostały wykonane ręcznie, z zachowaniem najwyższej dbałości o szczegóły. Nie bez przyczyny w produktach tej marki lubował się Winston Churchill a dziś korzysta z nich sama królowa Elżbieta.

Model Stabilist Alluminium powstał z myślą o nieco innych odbiorcach. Wykonano go z wulkanizowanej płyty, a następnie pokryto starannie wyselekcjonowaną skórą. Chromowane zamki doskonale współgrają z nitami z tego samego materiału, które zdobią narożniki bagażu. Wnętrze bagażu pokryto elegancką, pikowaną tkaniną. Zdobi je również blaszka z wytłoczonym logo firmy. Walizka wyróżnia się teleskopowym uchwytem, na który warto zwrócić szczególną uwagę. Ten model bagażu pojawił się w filmie „Skyfall” i odegrał tam dość istotną rolę. Części walizki zostały wykorzystane do wykonania karabinu, jednak gwarantujemy, że w standardowych zastosowaniach sprawdzają się równie dobrze. Warto pospieszyć się z zakupem, ponieważ seria Stabilist Aluminium jest limitowana. Wyprodukowano zaledwie 100 sztuk, z których każda została oznaczona indywidualnym numerem seryjnym. Nic dziwnego, że uważa się ją za jeden z najbardziej ekskluzywnych produktów w całej historii marki Globe-Trotter. Cena doskonale oddaje jej wyjątkowość, albowiem za walizkę trzeba zapłacić 5 tysięcy funtów. W serii inspirowanej postacią Jamesa Bonda dostępne są też inne, nieco mniej ekskluzywne produkty za to w bardziej przystępnych cenach. 6 walizek o różnej wielkości (między 1200 a 850 funtów), dwa nesesery oraz akcesoria podróżne jak przywieszka do bagażu, okładka do paszportu czy portfel a wszystkie utrzymane są w jednorodnej stylistyce, ze znaczkiem 007 w środku, dzięki czemu można wykorzystać je do stworzenia bardzo stylowego kompletu bagażu.

Zakupu można dokonać na:www.globetrotter1897.com