Nie każde podniebienie musi wielbić i akceptować typowe dania meksykańskie. Dlatego wybierając się do miasta Meksyk, będąc w zamożnej dzielnicy Polanco, mając dość specyficznych dań regionalnych i charakterystycznej aranżacji większości barów krzyczących od nadmiaru ozdób i ziejących czerwonym kolorem, za to tęskniąc za prawdziwym smakiem cannelloni, zachęcamy do odwiedzin La Nonna Cucina Bar – miejsca stylowego i spokojnego, inspirowanego kuchnią włoską.

La Nonna Cucina Bar przykuwa spojrzenie harmonijną i oszczędną stylizacją, w której na prowadzenie wysuwa się natura i prostota. Na ścianach zobaczymy teksturę cegieł, drewna i roślinności. Stoliki i krzesła wykonano z drewna bukowego. Odrobiny luksusu dodają lustra i szklane dekoracje, zaś elegancji stonowane kolory bieli, szarości i beżów, z kolei przyjazną atmosferę tworzy ciekawa gra świateł.

W tym wysokim i przestronnym pomieszczeniu, uwagę skrada duży, bogato zdobiony 1500 łyżeczkami i przypominający koronę żyrandol a także rząd podświetlonych butelek stojących na baczność.

W przyjemne popołudnia i ciepłe wieczory, których akurat w Meksyku nie brakuje można zjeść tradycyjne i pyszne danie kuchni włoskiej również na zewnątrz, pod sklepieniem nieba, w bliskim sąsiedztwie pięknego i zadbanego parku Lincolna.

Projekt La Nonna Cucina Bar stworzyło renomowane studio projektowe w Meksyku – Esrawe Studio.