Jako rodzice poszukujemy rzeczy naturalnych, niedrogich i oryginalnych. Często robimy to podczas urlopu spędzanego poza granicami kraju, zapominając rozejrzeć się wokół. Produkty w niczym nie ustępujące tym z zagranicznych sklepów oferuje polska firma odzieżowa Endo, która powstała w 1991 roku.

Jej twórcy tworzą z pasją ubrania dla dzieci i dorosłych, zabawki oraz dekoracje.

Produkty wyróżnia unikalna koncepcja artystyczna, która jest dziełem młodych i utalentowanych artystów. Do tej pory z Endo współpracowały takie talenty jak: Monika Hanulak, Elżbieta Wasiuczyńska, Agata Dudek, Przemysław Wechterowicz czy Jan Młodożeniec oraz znakomita autorka gier słownych Małgorzata Strzałkowska. Kolekcje marki wyróżnia naturalna technologia produkcji, miękkie tkaniny (len i bawełna), staranne wykończenie i nieszkodliwe nadruki z farb wodnych z zabawnymi napisami w języku polskim. W ubraniach Endo dzieci prowadzą nieustanny dialog z rodzicami; na widok bluzki z napisem „Moja mama jest super”, ta odpowiada zakładając „Jestem super mamą”. Tata przestrzega dzieci ubraniem „Nie drażnić lwa” na co dziewczynka stroi sie w bluzeczkę „Córeczka tatusia” i już lew staje się barankiem.

Dodatki dla dzieci i dorosłych oraz zabawki urzekają swą prostotą i funkcjonalnością. Twórcy skutecznie połączyli świat dziecka z dorosłym tworząc unikalne kolekcje, które dziecko może wykorzytać podczas zabawy czy do naśladowania czynności wykonywanych przez dorosłych.

Zestaw akcesoriów kuchennych z linii Rodzinne Gotowanie umożliwia dzieciom przygotowanie wspólnych posiłków. W jej skład wchodzą: czapki kucharskie dla dzieci i dorosłych, fartuchy z zabawnymi wierszykami, rękawice-żarołapki dla małych i dużych, ściereczki i serwetki z „pokruszonymi” słowami. Na stole królują filcowe ocieplacze w kształcie zwierzątek na jajka oraz lniane podkładki pod talerze. Uzupełnieniem linii jest książka kucharska z łatwymi przepisami dla maluchów.

Endowy świat to niewyczerpane źródło pomysłów do wspólnej zabawy z własnym dzieckiem.

www.endo.pl