W chińskim kalendarzu w każdym roku występuje zwierzę i żywioł. 2014 od jutra ma należeć do konia i drzewa. Według wróżbitów rok ten będzie sprzyjał miłości i harmonii. Chińczycy uważają, że Rok Konia to czas obfitujący w pracę, która przyniesie zysk.

Może więc warto wziąć się za konkretne działania? Zacznijmy od zegarka, wszak czas to pieniądz, a rok 2014 ma nam przynieść ich dużo. Zegarek Classico Horse marki Ulysse Nardin to bezsprzecznie najlepszy wybór. Jest nie tylko piękny, ale także będzie nam przypominał, kto jest patronem kolejnych 12 miesięcy. Na tarczy czasomierza widnieją dwa konie – czarny i biały. Ponieważ zegarek wykonany został nowoczesną techniką, obraz ten wydaje się być trójwymiarowy, tajemniczy, magiczny a koperta z różowego złota dodaje mu elegancji i wykwintności.

Czy można chcieć czegoś więcej? Od tego zegarka chyba już nie. Teraz tylko pytanie: Dla kogo jest przeznaczony? Dla fanów chińskiego horoskopu? Dla lubiących drogie gadżety dżentelmenów? Odpowiedź może być tylko jedna: Dla wszystkich tych, którzy mają wolne 37 tysięcy euro w portfelu.

 zdjęcia: ulysse-nardin